Make your own free website on Tripod.com
Fotoğraflarınızın yayınlanmasını ya da sitede editör olmak, yazılar yazmak ister misiniz?


Fotoğraflarınızı sitemizde tabii ki yayınlarız. Fakat küçük bir hatırlatma yapmamızda fayda var. Gönderdiğiniz fotoğraflar kaliteli ve keskin renklere sahip olmalı. Uçağın ya da helikopterin türü önemli değil, güzel olması bizim için yeterli. Bir ufak hatırlatma daha fotoğraflar kesinlikle kendi çektiğiniz, size ait fotoğraflar olması gerekli. Eğer sitemizde yayınlanan başka  birinin fotoğrafını  kullanmak isterseniz fotoğraf sahibine başvurmanız gereklidir.

Göndereceğiniz fotoğraflar ise tercihen JPG formatında olmalıdır. Ayrıca boyutlar da 768x512'den daha büyük olursa bizim için kolaylık sağlamış olursunuz. Fotoğrafın çekildiği tarih, uçağın ya da helikopterin seri numarası, adınız ve son olarak da fotoğrafın çekildiği yeri fotoğrafla birlikte gönderirseniz seviniriz. Fotoğraflarınızı özellikle Phantomlarınızı bekliyoruz!

Sitede askeri havacılıkla ilgili yazı dizileri hazırlamak ya da askeri havacılıkla ilgili elinizdeki kaynakları değerlendirmek ve  katkıda bulunmak isterseniz lütfen bize başvurunuz.

Fotoğraflarınızı  fotoğraf başlığı ile f4_phantom@go.com'a e-mail ile gönderebilirsiniz.
Sitemiz henüz yeni hazırlandığından dolayı sizin de katkılarınızı bekliyoruz ve yeterli sayıda fotoğraf olunca bu sayfadan gönderdiğiniz fotoğrafları adınız altında görebileceksiniz.

GÖNDERDİKLERİNİZDEN OLUŞAN
FOTOĞRAF ARŞİVİ